Hakkımızda

Doğaltaş Sektörünün Lideri…

Karamehmet Mermer A.Ş. 50 yılı aşkın tecrübesiyle doğaltaş sektörünün lideri olan Afyonkarahisar merkezli bir aile şirketidir. Şirketin aktif olarak 9 ocağı ve 3 fabrikası bulunmakta ve bu tesislerde aşağıda listesi verilmiş ürünler üretilmektedir:

 

Afyon Silver Travertine (Fantastic Silver; Classic Silver and Vein cut Silver Travertine), Denizli Light Travertine; Walnut and Rustic Travertine, Karaman Seabed Limestone, Afyon Silver Marble, Burdur Light Beige Marble, Isparta Light Beige Marble, Afyon Brown Marble, Konya Noce Travertine, Karamehmet Mermer 9 adet doğaltaş ocağından yıllık 90,000 m3 – 100,000 m3 blok üretimi yapmaktadır. Yüksek teknoloji ile donatılmış 3 fabrikasında plaka, fayans ve mozaik üretimi yapmaktadır.

Bu ürünler Türkiye pazarında seçkin projelerde ve özel uygulamalarda kullanılmak üzere satılmaktadır. Yurtdışı pazarlara standart ve özel ürünler olarak sunulmakta, Orta Doğu, Afrika, Karayipler, A.B.D. ve birçok Avrupa ülkesine ihraç edilmektedir. Çin’e ve Hindistan’a blok satışı yapılmaktadır.

Misyonumuz

Aile değerlerini sahiplenen, ülkesine ve milletine katkıda bulunan, inovatif, Dünya standartlarında verimlilik ve karlılıkla çalışan, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Yüksek teknolojiye sahip altyapı, kurum kimliği, deneyimli personeli ve Dünya standartlarında üretim kalitesi anlayışı ile Türkiye’nin sektöründe lider firmalar arasında olmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük
Sadakat
Yenilikçilik
Açıklık
Güvenilir ve adil olmak