Kullanım Şartları

Ne biz ne de üçüncü şahıslar, bu web sitesinde bulunan veya teklif edilen bilgilerin ve malzemelerin belirli bir amaç için doğruluğu, zamanındalığı, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu ile ilgili hiçbir garanti veya garanti vermeyiz. Bu tür bilgi ve materyallerin yanlışlıklar ya da hatalar içerebileceğini kabul etmektesiniz ve bu tür yanlışlıklar ya da hatalar için yükümlülüğü yasaların izin verdiği ölçüde kabul etmiyoruz.

Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgi veya materyali kullanımınız tamamen kendi sorumluluğunuzdadır; Bu web sitesi aracılığıyla sunulan tüm ürün, hizmet veya bilgilerin sizin özel gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu web sitesi bize ait veya lisanslı olan materyalleri içermektedir. Bu malzeme tasarım, düzen, görünüm, görünüm ve grafikleri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu hüküm ve koşulların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimlerine uygun olarak çoğaltılması yasaktır.

Bu web sitesinde üretilen ve işletmeciye ait olmayan veya lisans verilmeyen tüm ticari markalar web sitesinde kabul edilmektedir.

Bu web sitesinin izinsiz kullanımı, tazminat talebine yol açabilir ve / veya bir suç olabilir.

Zaman zaman bu web sitesi başka web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar size daha fazla bilgi sağlamada kolaylık sağlamak için sunulmuştur. Web sitelerini onayladığımızı göstermezler. Bağlantılı web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz.